Konkurs
ROZSTRZYGNIĘTY!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

GRATULUJEMY!

1. MIEJSCE: K. Kwiatkowic 

KURZ! Niby go nie widać...a pozbyć się go trudno! Ile z nim pracy! Moja podłoga to prawdziwy poligon doświadczalny! Zamiatanie? Nim skończysz, ON z powrotem opadnie na podłogę! Odkurzanie? Świeżo w domu nie będzie dopóki nie umyjesz podłogi! Mop paskowy? Zostają paskudne smugi i jeszcze to okropne wykręcanie we wiadrze! Mop płaski? Nic lepszego jeszcze nie znalazłam...ale też się trzeba nieżle namachać na moim metrażu! 80m2 to nie przelewki! HELP! Ja tu potrzebuję prawdziwego profesjonalisty!

 

MIEJSCE 2: M. z Warszawy

Najgorsze zabrudzenia to te, które czyścić trzeba-samemu!;) Kwarantanna nie ułatwia sprawy, gdyż wszyscy w domu przez cały dzień w tym samym czasie -oto recepta na najbrudniejszą podłogę świata. Psia sierść, rozlane soczki, okruszki podróżujące po mieszkaniu czy odciski kocich łapek ułożone w misterny wzór na przedpokoju-Najglośniejsze -Aaaa-- wydaję jednak z siebie na widok dzieł artystycznych moich dzieci wykonanych kredkami świecowymi lub pastelowymi na moim ukochanym, dębowym parkiecie-Aaaa!

MIEJSCE 3: Piotr Górski

Dla mnie - sędziwego seniora, mycie podłogi w zakamarkach i kącikach łazienki, to prawdziwa zmora! Przy tej czynności kręgosłup odmawia posłuszeństwa, stawy z klęczek wstać nie dają a od wyżynania mopa i dźwigania wiaderka z wodą - ręce opadają! Jednym słowem - życie utrudniają. Żartuję sobie: -Ciężkie życie, o mój Boże - pewnie już tylko elektryczny MOP FC CORDLESS pomóc i ułatwić życie mi może-! A że 26 grudnia 80 lat obchodzę - z takiego prezentu od KARCHERA ucieszę się i chętnie się zgodzę!

 

NAGRODY

1 Miejsce


K. Kwiatkowic


Mop elektryczny
FC 7 Cordless

2 Miejsce


M. z Warszawy


Mop elektryczny
FC 5 Cordless

3 Miejsce


Piotr Górski


Mop elektryczny
FC 3 Cordless