Konkurs
ROZSTRZYGNIĘTY!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

GRATULUJEMY!

1 MIEJSCE: Beata Grabowska

W naszym domu każde okno ma swojego - hmm nazwijmy go - opiekuna operacyjnego dzieci uwielbiają okna gwiezdne (tak słodko-nazywają dachowe), ja lubię rozpromienione salonowe (piękne zwłaszcza-wiosenne wschody), a mąż upatrzył sobie przekąskowe tz. kuchenne. Na-zdjęciu natomiast jest nasze okno wypadowe - dzięki któremu Pan Pies-Piątek (ten słodziaczek o niewinnym spojrzeniu) niczym ośmiornica monitoruje-otoczenie zostawiając beztrosko ślady noska i łapek-tylko zapomina-umyć - Karcher by nam pomógł.

 


2 MIEJSCE: A., Nakło nad Notecią

To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Moje bliźniaki nie znają litości i nie wiedzą jeszcze, jak pięknie okna wyglądają bez śladów paluszków, śliny czy odcisków ust. Myjka Karcher w moim domu byłaby strzałem w dziesiątkę, ponieważ moje dzieciaczki uwielbiają pomagać mi w porządkach i spędzać ze mną czas. Z takimi pomocnikami i szybką myjką Karcher-stalibyśmy się niezawodni i niepokonani w tej nierównej walce z odciskami śladów na szybach. Do boju drużyno! Do boju pomocniku Karcher!


3 MIEJSCE: Edyta Łastowiecka

Ani deszcz, ani śnieg, ani kurz, ani nawet burza nie ubrudzą tak tych pięknych okien tarasowych jak ten mały gnom, co się słodko uśmiecha i leży na kanapie. Jak tylko matka rodzicielka umyje te piękne okna, gnomek czeka, by upiększyć je swoimi łapkami. Gdy już to uczyni, odchodzi zadowolony ze swego czynu. Myjka K-A-RCHER uczyniłaby teraz matce radość, a mały gnom miałby częściej czyste szybki do twórczości.

NAGRODY

1 Miejsce


Beata Grabowska


WV6 + KV4 zestaw myjka do okien + pad

2 Miejsce


A., Nakło nad Notecią


WV2 + KV4 zestaw myjka do okien + pad

3 Miejsce


Edyta Łastowiecka


WV1 + KV4 zestaw myjka do okien + pad