Konkurs
ROZSTRZYGNIĘTY!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

GRATULUJEMY!

1 MIEJSCE: Izabela Jankowska

Okna od południowego-zachodu z pięknym widokiem na przestrzeń, niebo i starą część miasta. Uwielbiam go. Jedynym minusem jest to, że w oknach muszą być szyby, a szyby się brudzą i trzeba je myć. Brrrry niczego tak nie cierpię jak tego zajęcia, łatwiej byłoby mi szczoteczką na kolanach szorować podłogi w całym bloku. Czyszczę je ściereczką i płynem zostawiając arcydzieło w postaci smug, tak koszmarnie widocznych w słońcu, że czekam aż kurz je znów przykryje. Pomożecie mi cieszyć się tym widokiem?

 


2 MIEJSCE: Joanna Przybyła

Marzyła mi się piękna kuchnia z białymi, połyskującymi frontami.Marzenie się spełniło.Spełnił się też czarny scenariusz.Moje artystyczne dziecko co rusz przyprawia kuchnie o nowe arcydzieła. Jest mistrzynią farb.Do czyszczenia takich frontów idealnie nadałaby się myjka Karcher.Jedno pociągnięcie ręką i już.Zero plam i smug.Marzenie! Dlaczego to ja powinnam wygrać to cudo?Dlatego, że chce w 100- wspierać pasje mojego dziecka ale chciałabym też od czasu do czasu mieć w 100- czystą kuchnię.


3 MIEJSCE: Michał Repetowski

Obecnie mycie okien to dla mnie istny dramat, a to wszystko sprawka mojego kochanego psa Afery. Najczęściej używałbym myjki właśnie przy myciu okien, ponieważ mój czworonóg uwielbia wyglądać z każdego dostępnego okna czy drzwi balkonowych, nie zapominając oczywiście przy tym, aby swoim mokrym nochalem pomazać szybę - mam nadzieję, że nie robi tego specjalnie. A to niestety na mnie spoczywa niemal codzienne mycie okien tradycyjnymi metodami. Z myjką K-rcher zaoszczędzę masę czasu i energii.

NAGRODY

1 Miejsce


Izabela Jankowska


Myjka do okien
WV 5 Premium – zestaw Non Stop

2 Miejsce


Joanna Przybyła


Myjka do okien
WV 2 Premium Black Edition

3 Miejsce


Michał Repetowski


Myjka do okien
WV 1 Premium Home Line