Konkurs
ROZSTRZYGNIĘTY!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

1 MIEJSCE: A. z Łodzi

WSTĘP - Mieszkamy w pięknej kamienicy. Staramy się ograniczać środki chemiczne.

ROZDZIAŁ 1 - Czy parownica Kärcher przyjmie wyzwanie zabytkowych płytek? Na ogromnej podłodze w kuchni mamy piękne, zabytkowe płytki. Jednak czyszczenie ich graniczy z cudem. Odkąd tu mieszkamy próbowałam różnych metod czyszczenia, daremnie, nic nie jest w stanie przywrócić im należytego blasku.

ROZDZIAŁ 2 - Płyta indukcyjna a siła pary? Kolejną kuchenną piętą achillesową jest płyta indukcyjna. Pozostaje mi zwykła ściereczka, woda i monotonne, długotrwałe wycieranie po wielkim gotowaniu. Owszem, są w sklepach specjalistyczne środki, pełne chemii, której nie chcę zapraszać do mojego domu

ROZDZIAŁ 3 - Zakamarki drzwi balkonowych odkrywają swoje tajemnice przed parownicą Kärcher? Moje znienawidzone miejsce, malutkie, ukryte, niewidoczne na pierwszy rzut oka a umie wyprowadzić z równowagi. Zamknięcie drzwi balkonowych pełne piachu i kurzu. Czy naprawdę w XXI w. muszę czyścić takie miejsca patyczkami do uszu?!


2 MIEJSCE: S. z Poznania

Dwójka dzieci, podwójna radość i nieograniczona ilość pomysłów. Dobra zabawa pianą to podstawa, ale kto by pomyślał o jej spłukaniu, w końcu sama się zasuszy tworząc piękne białe skorupy w fugach. Najlepsza zabawa i tak jest po deszczu woda, piasek i mamy błoto, ale bardziej ekscytująco jest jak zabawa przeniesie się do domu, tutaj dopiero można popuścić wodze fantazji i błotnie zaszaleć. Nawet podczas jedzenia można się dobrze bawić, a to makaron tam, a to tu, jak coś nie pasuje zawsze można sobie rzucić, piękna podłoga przyjmie wszystko, w końcu to solidny dąb. Wiele dobrych pomysłów moich pociech wymaga sporej gimnastyki i pomysłów na sprzątanie po budzącej się wyobraźni milusińskich. Potrzebny jest równie kreatywny przeciwnik, który posprząta po najmłodszych pełną parą - czy Kärcher podejmie rękawicę?


3 MIEJSCE: Monika Boguś

W moim mieszkaniu króluje drewno, płytki i kamień. Wyczyszczenie salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na balkon jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Zmienność struktur sprawia, że muszę zmieniać środki do czyszczenia oraz akcesoria do sprzątania aby uzyskać efekt czystej powierzchni. To najważniejsze pomieszczenie w naszym domu, w którym spędzamy wiele czasu z rodziną i przyjaciółmi i chciałabym móc cieszyć się komfortem sprzątania dzięki parownicy Kärcher.

NAGRODY

1 Miejsce


A. z Łodzi


(parownica Kärcher SC 5)

2 Miejsce


S. z Poznania


(parownica Kärcher SC 3)

3 Miejsce


Monika Boguś


(parownica Kärcher SC 2)