TATA
NA CO DZIEŃ

Domowe wyzwania z dziećmi u boku, chaos po szalonych zabawach i inne ojcowskie zadania.

Nam nie są straszne!

Praktyczny prezent pod choinkę – podaruj coś, z czego można korzystać w domu przez cały rok

Praktyczny prezent pod choinkę – podaruj coś, z czego można korzystać w domu przez cały rok
Święta tuż-tuż, więc to najwyższa pora, by skupić się na prezentach. Jednak wybrać ten najlepszy wcale nie jest łatwo, do tego pomysły na upominki szybko się kończą... A może w tym roku postawić na prezenty praktyczne? Takie podarunki wcale nie muszą być nudne, a poza tym na pewno nie będą zalegać potem na półkach czy w piwnicy. Wystarczy znaleźć odpowiednie połączenie praktyczności i innowacyjności. Oto nasze propozycje.

Dla każdego coś dobrego

Prasowanie – jedni nawet to lubią, inni czują słabość na samą myśl o tej czynności. Tych drugich przed stertą pogniecionego prania może uratować kilka praktycznych rozwiązań. Dla wszystkich, którzy chcieliby prasować jak profesjonaliści, ale bez zbędnego wysiłku i poświęcania dużej ilości czasu, doskonałym rozwiązaniem będzie stanowisko do prasowania, np. SI 4 EasyFix – zestaw z żelazkiem. Taki zestaw składa się z deski AB 1000, parownicy oraz żelazka. Zaletą deski jest funkcja nadmuchu oraz odciągu pary, która polega na odsysaniu jej nadmiernej ilości, dzięki czemu tkanina po prasowaniu pozostaje sucha. Jest to szczególnie pomocne przy prasowaniu grubych materiałów (jeans, len). Funkcja nadmuchu z kolei umożliwia prasowanie bardzo delikatnych tkanin takich jak jedwab czy tiul bez zagnieceń. Poza tym dzięki wysokiemu ciśnieniu pary, prasujemy o 50% szybciej nawet grube, wielokrotnie złożone tkaniny. Do tego parownica SC 4 znajdująca się na wyposażeniu stanowiska posiada komplet akcesoriów do czyszczenia wodoodpornych powierzchni w całym domu.

To doskonały prezent dla wszystkich miłośników porządku i wygody.

STANOWISKO DO PRASOWANIA SI 4 EasyFix – ZESTAW Z ŻELAZKIEM

2 499,00 zł

Kup teraz

Czysto i zdrowo

Praktycznym i przydatnym prezentem do domu jest na pewno odkurzacz. Dostępna w sklepach oferta jest niezwykle szeroka. Wśród proponowanych modeli wyróżniają się te marki Kärcher, które charakteryzują się doskonałą siłą ssącą, wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Innowacyjna linia akcesoriów standardowych zaprojektowana specjalnie na potrzeby nowych odkurzaczy gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia i wysoki komfort użytkowania. Ostatnio szczególnie popularne są odkurzacze z filtrem wodnym. Takie urządzenia są idealnym prezentem dla osób cierpiących na alergie oraz dla posiadaczy zwierząt domowych.

ODKURZACZE Z FILTREM WODNYM

Sprawdź na stronie zł

Kup teraz

Idealnie przezroczyste

Mycie okien cieszy chyba jedynie pedantów. Zwykli śmiertelnicy mają szansę przeżyć je tylko dzięki nowym gadżetom, które sprawiają, że każda szyba i gładka powierzchnia nabiera blasku i nie razi oczu nieestetycznymi smugami, kropeczkami i zaciekami na parapetach. Szybkie i proste czyszczenie szyb jest możliwe za sprawą innowacyjnych modeli myjek do okien. Na przykład myjka WV 6 marki Kärcher z innowacyjnym systemem zbierania wody. Co ważne, model ten posiada wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynoszący ok. 100 minut. Dzięki temu nie musimy robić wymuszonych przerw, aby naładować myjkę. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz pokazujący pozostały czas pracy. ładowarka.Myjkę możemy wykorzystać, m.in. do czyszczenia okien, luster, blatów stołów wykonanych ze szkła czy kabin prysznicowych. Jest to poręczny gadżet, które z pewnością przyda się w każdym domu.

MYJKA DO OKIEN WV 6 PREMIUM HOME LINE

489,00 zł

Kup teraz

Komfort i wygoda

Dziś na rynku znajdziemy mnóstwo podobnych urządzeń do czyszczenia podłóg. Są jednak takie, które wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji – nie tylko wizualnie, ale także pod względem jakości. To mopy elektryczne (np. mop elektryczny FC 7), którymi można myć powierzchnie bez ich uprzedniego odkurzania Dzięki technologii czterech padów napędzanych elektrycznie, mop szybko usuwa wszystkie rodzaje codziennych zabrudzeń, zarówno suchych, jaki i mokrych, z wszystkich twardych podłóg – a dzięki możliwości uruchomienia funkcji Boost, usuwa uporczywe zabrudzenia, nawet w miejscach trudno dostępnych, jak krawędzie podłóg. Ponadto skutecznie zbiera również sierść zwierząt. Model FC 7 charakteryzuje się także długim czasem działania (45 minut), co umożliwi posprzątanie wszystkich zakamarków oraz podłóg (o powierzchni do 135 m²). Poza tym, dzięki oddzielnym zbiornikom na czystą i brudną wodę, nie ma już potrzeby męczącego korzystania z wiadra.

To oszczędność czasu i energii, które w formie prezentu można podarować bliskiej osobie.

MOP ELEKTRYCZNY FC 7 BEZPRZEWODOWY

2 189,00 zł

Kup teraz

Z kolei bezprzewodowe mop elektryczny Kärcher FC 5 ucieszy tych, którzy mają do posprzątania mniejszą powierzchnię. To urządzenie daje maksymalną swobodę ruchu podczas czyszczenia dzięki niezależności od gniazdek elektrycznych i bez ciągłego przepinania wtyczki. Czas pracy tego mopa to 20 minut, co wystarczy na posprzątanie małego mieszkania. Stan baterii możemy kontrolować za pomocą specjalnego wyświetlacza. W połączeniu z innowacyjną funkcją samooczyszczania w trakcie pracy urządzenie uzyskuje o 20% lepsze rezultaty czyszczenia niż tradycyjny mop.

https://www.kaercher.com/pl/home-garden/mop-elektryczny/fc-5-10554000.html

839,00 zł

Kup teraz

Kupując praktyczne prezenty, mamy pewność, że będą w ciągłym użyciu. Poza tym dzięki takim gadżetom obdarowana osoba zyskuje czas i wygodę, a to chyba najlepsze, co możemy podarować bliskiej osobie – nie tylko na święta.